Projekt: Pearson & BBC Live Classes

tower bridge4 uczniów z klas 6 a i e, którzy w listopadzie brali udział w lekcji on-line „Festivals around the world”, prowadzonej przez panią Chloe Dennis w ramach projektu Pearson & BBC Live Classes, otrzymało imienne certyfikaty uczestnictwa.

 

Live Classes to międzynarodowy projekt, który powstał dzięki współpracy wydawnictwa Pearson oraz BBC. W ramach projektu uczniowie z różnych krajów uczestniczą w lekcji j. angielskiego online, prowadzonej przez native speakera. W trakcie zajęć uczniowie mają szansę na udoskonalenie umiejętności komunikacji w języku obcym. Poprzez kontakt z rówieśnikami z innych kręgów kulturowych, uczą się tolerancji i akceptacji dla różnorodności.

Dziękuję za poświęcenie dodatkowego czasu na przygotowanie się do lekcji i aktywny w niej udział. Myślę, że było to dla Was ciekawe doświadczenie. Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się na kolejnych zajęciach z cyklu, tym razem w szkole.

Magdalena Bąk

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat

Certyfikat