Zasady naboru na półkolonię

polkoloniaPÓŁKOLONIA LETNIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 9 IM. ORLĄT LWOWSKICH W TARNOWIE

W TERMINIE  OD 28 CZERWCA  DO 9 LIPCA PRZEZNACZONA TAKŻE DLA DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Zasady naboru na półkolonie w okresie wakacji 2021 r.

(w przypadku wydania w tym zakresie ogólnokrajowych przepisów w związku z panującą epidemią). uwaga: poniższe zasady ulegną zmianie).

1. Półkolonie przeznaczone  są  dla  uczniów  publicznych  i  niepublicznych  szkół  podstawowych (w pierwszej kolejności, tj. w rejestracji elektronicznej przyjmowani będą uczniowie klas od I do VI), mających  adres  zamieszkania  na  terenie  miasta  Tarnowa  lub  uczęszczający  do  szkoły  mającej siedzibę na terenie miasta Tarnowa. W miarę wolnych miejsc, od 24 maja 2021 r. przyjmowani będą uczniowie, którzy nie zostali zapisani w rejestracji elektronicznej oraz uczniowie klas od VII do VIII, mający adres zamieszkania na terenie miasta Tarnowa lub uczęszczający do szkoły mającej siedzibę na terenie miasta Tarnowa w tym przypadku rejestracja odbywa się bezpośrednio w szkole.

Należy mieć na uwadze zmiany w tych założeniach, które mogą zostać spowodowane przez kolejne przepisy stanu  epidemii.  Organizatorzy  zapewniają  opiekę  w  godz.700–1600,  drugie  śniadanie,  obiad, podwieczorek  oraz  program  zajęć  .Szczegółowe  regulaminy  poszczególnych  półkolonii  ustalą Dyrektorzy szkół.

2.Opłata za udział jednego dziecka w jednym turnusie wynosi 480,-zł brutto (czterysta osiemdziesiąt złotych  00/100  brutto). Dla  posiadaczy  Karty  Tarnowskiej  Rodziny obowiązuje  odpłatność w wysokości mniejszej o 10% od podstawowej odpłatności.

DANE DO WPŁATY :

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Orląt Lwowskich  w Tarnowie  Konto :Bank PKO BP
81 1020 4955 0000 7602 0267 7482  ( w tytule wpisać  imię i nazwisko uczestnika)

1. Elektroniczne rejestrowanie wniosków przeprowadzone zostanie

od godziny 8.00 w dniu 5 maja 2021 r. do godziny 15.00 w dniu 6 maja 2021 r.

UWAGA!

Rodzice dzieci niepełnosprawnych mają pierwszeństwo w rekrutacji na półkolonie.

Po dokonaniu elektronicznej rejestracji proszeni są o kontakt telefoniczny z szkołą

14 6908110 w celu potwierdzenia że uczeń posiada orzeczenie o niepełnosprawności, które powinien dołączyć do dokumentacji dziecka.

1. O zakwalifikowaniu  ucznia  na  półkolonie,  opiekunowie  prawni  zostaną  zawiadomieni  drogą elektroniczną (email) w nieprzekraczalnym terminie do 10 maja 2021 r.
  2. W terminie do 21 maja  2021  r.  do  godziny  14.00 opiekunowie prawni dzieci zakwalifikowanych mają obowiązek dostarczenia do szkoły następujących dokumentów:

1) wniosek wygenerowany z systemu elektronicznego,

2) kopia Karty Tarnowskiej Rodziny –jeśli taką Kartę dana rodzina posiada

3) wypełniona karta kwalifikacyjna–formularz do   systemu elektronicznego ( do pobrania z systemu)

4) dowód wpłaty  (potwierdzenie przelewu z baku lub pocztowy dowód wpłaty).

6.Niedostarczenie dokumentów w terminie, o którym mowa w ust. 5, skutkuje wykreśleniem dziecka z listy uczestników danej półkolonii.

1. Linki do rejestracji uczniów w poszczególnych turnusach półkolonii (aktywne wyłącznie w terminie rejestracji wniosków, określonym w ust. 3): tj:

od godziny 8.00 w dniu 5 maja 2021 r. do godziny 15.00 w dniu 6 maja 2021

link  do zapisu https://zlobki.vulcan.net.pl/turnus1