Podsumowanie akcji Pełna miska dla kota i psa - zima 2020/2021

miskaW dniach 15.10.2020 r. - 26.02.2021 r. w Szkole Podstawowej nr 9 im. Orląt Lwowskich w Tarnowie już po raz dwudziesty przeprowadzono zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt „Pełna miska dla kota i psa– zima 2020/2021”, w której wzięli udział  uczniowie  klas I –VIII.  Organizatorami  akcji byli uczniowie klasy II a oraz VIII a z wychowawcami.Zebrano 471,8 kg karmy.

187,3  kg karmy  przekazano  na potrzeby bezdomnych zwierząt przebywających w Azylu dla Psów i Kotów  w Tarnowie. OTOZ Animals - Inspektorat w Tarnowie otrzymało 187,9 kg karmy, natomiast Fundacja ,, Zmieńmy Świat”  96,6  kg karmy. Po powrocie do nauki stacjonarnej mogliśmy podziękować uczniom za ich ofiarność i wrażliwość na potrzeby bezdomnych zwierząt. Najbardziej zaangażowanym w akcję wręczono dyplomy i nagrody. W tym roku akcję wspierała również pani Bożena Stasiak-Zarębska, która przekazała drobne upominki. Serdecznie dziękujemy  rodzicom, uczniom i wychowawcom, którzy włączyli się w zbiórkę.

Organizatorzy: Anna Dychtoń i Renata Habel