Wyniki wyborów do Małego Samorządu Uczniowskiego

wybory11 czerwca 2021 r. uczniowie klas I i II w demokratycznym głosowaniu wybrali nową Radę Małego Samorządu Uczniowskiego (przewodniczącego i dwóch zastępców).

Przypomnijmy, że Mały Samorząd Uczniowski (MSU) działa w naszej szkole od roku szkolnego 2012/2013 i jest organizacją powołaną przez uczniów, dla uczniów i złożoną z uczniów klas I-III; jest przygotowaniem uczniów klas I-III do udziału w pracach Samorządu Uczniowskiego. Rada Małego Samorządu działa według opracowanego planu pracy i we współpracy z Samorządem Uczniowskim. Do wyborów na Przewodniczącego Małego Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2021/2022 stanęło 10 kandydatów. Najwięcej głosów oddano na uczennicę obecnej klasy I d - Olę Ozgę, tak więc to ona będzie pełnić funkcję przewodniczącej MSU. Drugie miejsce zajął Dawid Kłosiński – uczeń klasy II b, a trzecie - Emilia Krupa – uczennica klasy I d; będą oni pełnić funkcję zastępców przewodniczącego MSU. Pozostali kandydaci stają się członkami MSU.

Rada „Małego Samorządu Uczniowskiego”

w roku szkolnym 2021/2022

Przewodnicząca: Aleksandra Ozga (kl. II d)

Zastępcy: Dawid Kłosiński (kl. III b),

       Emilia Krupa (kl. II d)

Członkowie „Małego Samorządu Uczniowskiego”:

  • Filip Sajdak – kl. II b
  • Lilka Ciężadło – kl. II b
  • Gagriela Stepek – kl. II c
  • Oliwier Mężyk – kl. III a
  • Maja Skopek– kl. III b
  • Maksymilian Grabczyński – kl. III c
  • Natalia Wzorek – kl. III c

Opiekunowie „Małego Samorządu Uczniowskiego”:

mgr Anna Tabor

mgr Beata Dunaj-Hebda

mgr Anna Kumięga-Wolak