Pełna miska

pies kot

,,Pełna miska dla kota i psa- zima 2021/2022”

Zbliża się zima – bardzo trudny czas dla zwierząt. Przypominamy, że trwa kolejna akcja charytatywna ,,Pełna miska dla kota i psa- zima 2021/2022”, podczas której zbieramy karmę dla bezdomnych zwierząt

pozostających    pod   opieką   Fundacji ,,Zmieńmy Świat”, OTOZ Animals oraz  przebywających w  Azylu dla Psów i Kotów w Tarnowie. Tym razem szczególnie zadbajmy o opuszczone koty.

Zbieramy: karmę dobrej jakości, przysmaki a także smycze, obroże, miski i niepotrzebne koce oraz ręczniki. Dary podpisane nazwiskiem i klasą należy przekazać wychowawcom (uczniowie klas 1 – 3) zostawić w sali 206 (uczniowie klas 4 – 8) lub złożyć u pana konserwatora.

Akcja będzie trwała do 20 grudnia 2021r. Zawsze okazujecie wiele serca bezbronnym, porzuconym zwierzętom, więc mamy nadzieję, że tym razem też nie zawiedziecie. Liczymy na Waszą pomoc.

Organizatorzy: Anna Dychtoń,  Renata Habel, Marta Armatys