Sukces Natalii Draus

chełm Z wielką radością i dumą informujemy, że uczennica z naszej Szkoły - Natalia Draus z klasy VIIId -

została laureatką IX edycji Dyktanda Niepodległościowego Po polsku o historii w kategorii klasy VII-VIII.

To wspaniały konkurs i projekt edukacyjny, który jest nie tylko lekcją języka ojczystego i historii, ale też niezwykłą formą obchodów Święta Niepodległości.

Finaliści- mistrzowie ortografii z całego województwa małopolskiego zmierzyli się ze sobą w liczbie ponad siedemdziesięciu 26 października 2021.

Uroczysta gala na podsumowanie Konkursu odbyła się w środę 17 listopada 2021 roku w przestrzeniach Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Natalio, dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy kolejnych sukcesów.