Wyniki konkursu plastycznego

 radośćOgłoszenie wyników Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego Poświęconego Osobie Świętego Jana Pawła II.

 

Jury w tym roku miało trudne zadanie, ponieważ uczestnicy wykazali się kreatywnością i zakasującymi zdolnościami. Jury przyznało następujące nagrody:
Wśród uczniów klas I-III są to:
I miejsce: Hubert Majka uczeń klasy 1 "B" SP-9 w Tarnowie, Wiktor Pasek uczeń klasy 1 "B" SP-9 w Tarnowie i Karina Zabawa uczennica klasy 3 "D" SP-8 w Tarnowie
II miejsce: Emilia Gajdur uczennica klasy 3 "A" SP-9 w Tarnowie, Pola Przeklasa uczennica klasy 2 "B" SP-9 w Tarnowie i Aleksander Jabłoński uczeń klasy 3 "C" SP-9 w Tarnowie
III miejsce: Karol Sroka uczeń klasy 1 "B" SP-9 w Tarnowie, Wojciech Podlasek uczeń klasy 2 "C" SP-9 w Tarnowie, Piotr Świętek uczeń klasy 2 "B" SP-9 w Tarnowie i Sandra Kwaśniak uczennica klasy 2 "B" SP-9 w Tarnowie.
II miejsce: Emilia Gajdur uczennica klasy 3 "A" SP-9 w Tarnowie, Pola Przeklasa uczennica klasy 2 "B" SP-9 w Tarnowie i Aleksander Jabłoński uczeń klasy 3 "C" SP-9 w Tarnowie
III miejsce: Karol Sroka uczeń klasy 1 "B" SP-9 w Tarnowie, Wojciech Podlasek uczeń klasy 2 "C" SP-9 w Tarnowie, Piotr Świętek uczeń klasy 2 "B" SP-9 w Tarnowie i Sandra Kwaśniak uczennica klasy 2 "B" SP-9 w Tarnowie.


Wyróżnienia w Konkursie otrzymali: Patrycja Sądowicz uczennica klasy 2 "B" SP-9 w Tarnowie, Lilianna Drelicharz uczennica klasy 2 "B" SP-9 w Tarnowie, Karolina Moskal uczennica klasy 2 "B" SP-9 w Tarnowie, Szymon Curyło uczeń klasy 3 "B" SP-9 w Tarnowie, Melania Rachwalska uczennica klasy 3 "C" SP-9 w Tarnowie, Arletta Maślanka uczennica klasy 3 "C" SP-9 w Tarnowie i Lilianna Ciężadło uczennica klasy 2 "B" SP-9 w Tarnowie

Wśród uczniów klas IV - VIII są to:
I miejsce: Julia Stańczyk uczennica klasy 6 "A" SP-9 w Tarnowie i Karolina Wójcik uczennica klasy 8 "B" SPI-11 w Tarnowie
II miejsce: Jakub Boksa uczeń klasy 6 "A" SPI-11 w Tarnowie i Kamil Radłowski uczeń klasy 6 "A" SPI-11 w Tarnowie
III miejsce: Natan Rosiak uczeń klasy 8 "B" SPI-11 w Tarnowie, Maja Mróz uczennica klasy 4 "B" SPI-11 w Tarnowie, Milena Wałaszek uczennica klasy 4 "B" SPI-11 w Tarnowie i Julia Gucwa uczennica klasy 4 "B" SPI-11 w Tarnowie


Wyróżnienia w Konkursie otrzymali: Wiktor Ból uczeń klasy 7 "E" SP-9 w Tarnowie, Dawid Borczuch uczeń klasy 7 "B" SPI-11 w Tarnowie, Julian Rachwalski uczeń klasy 5 "E" SP-9 w Tarnowie, Mateusz Jachim uczeń klasy 4 "A" SPI-11 w Tarnowie, Adrian Indyk uczeń klasy 4 "A" SPI-11 w Tarnowie, Waldemar Warchał uczeń klasy 7 "A" SPI-11 w Tarnowie, Filip Hutniczak uczeń klasy 7 "A" SPI-11 w Tarnowie, Daniel Kurczab uczeń klasy 7 "A" SPI-11 w Tarnowie i Zuzanna Prokop uczennica klasy 7 "A" SPI-11 w Tarnowie

GRATULUJEMY WSZYSTKIM LAUREATOM KONKURSU Prezentujemy kilka prac konkursowych.

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

 

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt = praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

praca plastyczna JPII

alt=praca plastyczna JPII

 

alt=praca plastyczna JPII