Nagrodzeni w konkursach

alt=nargodzeni uczniowieW Szkole Podstawowej Nr 9 w Tarnowie odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów

i nagród laureatom, którzy zajęli czołowe miejsca w Międzyszkolnych Konkursach Poświęconych Osobie Naszego Papieża Polaka - Świętego Jana Pawła II, zorganizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 9 w Tarnowie. Uczniowie wzięli udział w trzech kategoriach artystycznych: Międzyszkolnym Konkursie Poezji lub Piosenki Poświęconym Osobie Świętego Jana Pawła II oraz Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Poświęconym Osobie Świętego Jana Pawła II. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Małgorzata Reichert i Pan Dyrektor Jakub Patuła

 

 

alt=nagrodzeni uczniowie

alt=wręczenie nagrody

 

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody

alt=wręczenie nagrody