Laureaci Konkursu Kolęd

alt=świeczkiMamy zaszczyt przedstawić Państwu laureatów ll Edycji Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Integracyjną Nr 11 w Tarnowie i Szkołę Podstawową Nr 9 w Tarnowie.

Jury miało w tym roku trudne zadanie, ponieważ uczestnicy wykazali się kreatywnością i zaskakującymi zdolnościami. Uczniowie wzięli udział w dwóch kategoriach wiekowych. Wśród uczniów klas I - III Szkoły Podstawowej Nr 9 w Tarnowie laureatami zostali: I miejsce: Milena Sułkowska, uczennica klasy 3"A" Wśród uczniów klas IV - VIII Szkoły Podstawowej Nr 9 w Tarnowie lauretami są: I miejsce: Natalia Kukulska-Nowakowska uczennica klasy 5 "A" II miejsce ex aequo: Klaudiusz Baradziej uczeń klasy 5 "A" i Wiktor Kotwieja uczeń klasy 6 "A" III miejsce: Tymon Szułakiewicz uczeń klasy 6 "A"


Przedstawiamy Państwu występ jednej z laureatek: Natalii Kukulskiej-Nowakowskiej uczennicy klasy 5 "A" Szkoły Podstawowej Nr 9 w Tarnowie

facebook