Wycieczka klasy 3C

01Dzień 30 maja był dla klasy III C szczególnie wesoły i ciekawy. Uczniowie pod opieką p. Małgorzaty Sroki i p. Joanny Baran byli na wycieczce w Jastrzębi , gdzie zwiedzali gospodarstwo agroturystyczne .

Znajduje się ono w jednej z najpiękniejszych gmin województwa małopolskiego, na terenie Ciężkowicko-Rożnowskiego Parku Krajobrazowego. Dzieci zwiedzały gospodarstwo w towarzystwie gospodyni pani Danuty. Piekły samodzielnie chleb oraz rogaliki drożdżowe. Wszystko było bardzo smaczne. Następnie odbyły się wesołe zabawy na łące z kozą i innymi zwierzątkami domowym. W trakcie wycieczki do lasu, udało nam się zebrać koszyk grzybów, zobaczyć olbrzymie mrowisko oraz salamandry schowane w konarach drzew. Po spacerku odbyła się zabawa w stodole a następnie ciekawe konkursy. Uczniowie weseli i zadowoleni wrócili do Tarnowa.

Autorem tekstu jest Pani Małgorzata Sroka.