Sukcesy naszych uczniów

malowanie pędzlemSzanowni Państwo.
Wraz z Panią Martą Armatys chciałybyśmy poinformować, że nasz uczeń Mikołaj Kwiatkowski zajął III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Bosa Osa czy srebrne ryby”,

inspirowanym twórczością Doroty Gellner, znanej warszawskiej autorki. Honorowy patronat nad konkursem objęła sama autorka. Po raz kolejny konkurs zyskał uznanie w oczach Śląskiego Kuratora Oświaty, który objął go również honorowym patronatem. Również Burmistrz Miasta Pyskowice.
Do udziału w konkursie zaproszone zostały wszystkie dzieci z klas 1-4 SP objęte opieką w świetlicy szkolnej z terenu całego kraju.
W konkursie wzięło udział 62 placówki z całego kraju. Nadesłano 334 prac, które nadeszły z wielu zakątków Polski, zarówno z dużych miast, jak i z małych, zupełnie nam nie znanych.

Wyniki:
Prace przestrzenne