Ratujemy polskie groby na Kresach Wschodnich

FB IMG 1666553289481Nasza szkoła co roku angażuje się w kwestę na rzecz renowacji polskich mogił i miejsc pamięci narodowej we Lwowie i na Kresach Wschodnich. Zebrane pieniądze są przekazywane Towarzystwu Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich w Tarnowie.
W tym roku, podobnie jak w poprzednim, kwesta będzie przeprowadzona w naszej szkole. Wolontariusze będą zbierać datki do puszek w piątek 28 października oraz w środę 2 listopada. Ponadto nasi uczniowie będą kwestować wraz z opiekunami 31 października i 1 listopada na Starym Cmentarzu. Zwracamy się z prośbą do całej społeczności uczniowskiej o wsparcie tej zbiórki. Pamiętajmy, że dbając o mogiły Orląt walczących w obronie Lwowa, ocalamy bohaterów od zapomnienia.