"Piłki dla Afryki"

afrykaProwadzimy akcję społeczną "Piłki dla Afryki", w ramach której przekażemy materiały edukacyjne i sprzęt sportowy dla dzieci ze szkoły Loltepes w Tanzanii. Sukces akcji w 100% zależy od wysokiej frekwencji uczestników. Bardzo liczymy na Państwa pomoc w dotarciu do jak najszerszego grona odbiorców.

Serdecznie prosimy o udostępnienie poniższej informacji wraz z linkiem do strony wydarzenia na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych.

Przy publikacji niniejszej informacji mogą Państwo dowolnie korzystać z materiałów graficznych dostępnych pod adresem:
https://drive.google.com/drive/folders/1ZuK7GRYUxydNAJql8lU0ZMAoPok_IW9Z

Z góry serdecznie dziękujemy!

Lubisz oglądać mecze? Chcesz włączyć się w święto futbolu nie tylko poprzez kibicowanie polskiej reprezentacji? To wydarzenie powinno Cię zainteresować!

Co powiesz na quiz wiedzy o mundialu? 30 pytań o wyniki meczów, najlepszych napastników i słynnych bramkarzy. Zapytasz: gdzie w tym wszystkim pomoc potrzebującym? Otóż 100% dochodu z reklam, które będą wyświetlane w czasie rozwiązywania quizu, trafi na akcję wysyłki sprzętu sportowego dla dzieci z Tanzanii!

Quiz możesz rozwiązać tutaj: https://mathematics.live/pl/konkurs/pilki-dla-afryki

To będzie Twój wkład w niesamowitą pracę, jaką od lat wykonuje w Afryce Marcin “Hanys on Tour” Kupczak. Jego pełna pasji działalność, która łączy edukację i sport, umożliwiła zbudowanie kilku boisk, na których prowadził treningi piłkarskie, a także remont szkoły w Loltepes - małej wiosce w środkowej Tanzanii. To właśnie tam trafi sprzęt kupiony za zgromadzone dzięki konkursowi pieniądze.

Jest to akcja o charakterze międzynarodowym. Prowadzone jest jednocześnie w 14 krajach!

Zastanawiasz się, jak jeszcze możesz pomóc? Przekaż tę informację dalej - wyślij znajomym, udostępnij w social mediach. Sprawdźcie, kto spośród Was jest największym znawcą futbolu!

Sukces całej akcji leży w Twoich rękach! Dla Ciebie to tylko kilka kliknięć, trochę dobrej zabawy, a dla dzieci w Tanzanii wręcz niepowtarzalna szansa na rozwijanie pasji.

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.

Z wyrazami szacunku
Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl