Kolejna "Środa" w dziewiątce

dziewczynka97 grudnia br. w naszej szkole odbyły się kolejne zajęcia z cyklu "Środy w 9". Nauczyciele języka angielskiego zaprosili grupę przedszkolaków do chatki Mikołaja.

Pod jego nieobecność dzieci w towarzystwie elfów nauczyły się piosenki "I'm a Little Snowman", poznały "zimowe" słownictwo, a kiedy usłyszały "Ho ho ho" i przybył Mikołaj-Santa, zaśpiewały specjalnie dla niego. Dzieci pomogły też Mikołajowi w kłopocie, gdy jego renifery się zagubiły. Zrobiły piękne reniferkowe czapeczki i utworzyły rozśpiewany zaprzęg Mikołaja. Nie zabrakło również prezentów dla nowych pomocników Mikołaja. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć. Pamiętajcie Przedszkolaki, kolejne spotkanie z cyklu "Środy w 9" już w styczniu.