Środa w 9 z językiem angielskim

angielski96 grudnia br. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu “Środy w 9”. Grupa przedszkolaków w towarzystwie nauczycieli języka angielskiego i ich pomocników przeniosła się do magicznej wioski Świętego Mikołaja. Dzieciom udało się zajrzeć do warsztatu Mikołaja, gdzie powstają prezenty. Zobaczyły też chatkę Mikołaja i jego ulubiony fotel bujany, w którym odpoczywa zajadając się ciasteczkami.

Pod nieobecność Mikołaja, dzieci nauczyły się powitalnej piosenki “Hello Santa”. Mikołaj przybył zmartwiony, ponieważ jego elfy rozchorowały się i obawiał się, czy zdąży z prezentami. Na szczęście przedszkolaki chętnie pomogły Mikołajowi. Zrobiły dla siebie elfowe czapeczki i nauczyły się piosenki "I'm a Little Snowman", którą elfy śpiewają w czasie pracy. Potem celująco rozwiązały quiz, za co Mikołaj nagrodził wszystkie dzieci przejażdżką swoim rozśpiewanym zaprzęgiem. Nie zabrakło również prezentów dla pomocnych elfów oraz pamiątkowych zdjęć z Mikołajem. Pamiętajcie Przedszkolaki, kolejne spotkanie z cyklu “Środy w 9” już 10.01.2024 roku.

https://youtu.be/wa46YVi6oWA