Półkolonia letnia 2024

polkolonia2Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie w terminie od 24 czerwca do 5 lipca  2024 r. organizuje półkolonie letnią z grupami integracyjnymi.  Opłata za udział jednego dziecka w jednym turnusie wynosi 965 zł brutto dla posiadaczy Karty Tarnowskiej Rodziny  obowiązuje odpłatność  w wysokości mniejszej o 10% od podstawowej wartości.

Półkolonia zostanie zorganizowana dla 3 grup – 45 uczestników w tym grupa dla dzieci niepełnosprawnych

Opieka nad dzieckiem od godz. 7:00 do godz. 16:00, zajęcia sportowe od godz.9:00 do 15:00

Gwarantujemy miłą i profesjonalną opiekę wykwalifikowanych pedagogów,  drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz napoje.

Na półkolonie przyjmowane będą dzieci:

Dzieci uczęszczające do tarnowskich  szkół podstawowych, publicznej  lub  niepublicznej mieszkające na terenie miasta Tarnowa.

Zapisy na półkolonie w terminie od 23-04-2024 r. do 24-04-2024 r. drogą elektroniczną
( szczegółowe informacje na stronie Urzędu Miasta Tarnowa ). Obowiązuje kolejność zgłoszeń.