Osiągnięcia sportowe 19/20

pucharOsiągnięcia sportowe uczniów naszej Szkoły
w roku szkolnym
2018/2019

 

I miejsce w Jesiennych Biegach Sztafetowych dla klas IV-VI. dziewcząt

Skład drużyny: Julia Urbańska, Weronika Korczak, Elżbieta Smoter, Emilia Barnaś, Magdalena Kawik, Izabela Szmigielska, Aleksandra Szczerba i Zofia Serek.

II miejsce w Jesiennych Biegach Sztafetowych dla klas IV-VI. chłopców

Skład drużyny: Łukasz Radzik, Bartosz Senderak, Wiktor Wojtanowski, Kacper Okoński, Piotr Maziarka, Szymon Furmaga, Oliwier Patyk, Igor Bielko, Mateusz Śmieszek.

III miejsce w Jesiennych Biegach Sztafetowych dla klas VII- VIII.

Skład drużyny: Gabriela Klimek, Karolina Korcyl, Emilia Motyka, Katarzyna Mogilska, Maja Galbarczyk, Emilia Bartoszek, Ilona Bąk oraz Ewa Więcek. 

Nasza szkoła startowała w II edycji Turnieju o Puchar Prezydenta Tarnowa       w Koszykówce dziewcząt edycja ta składała się z trzech turniejów, w każdym z nich zajęliśmy II miejsce. Uczennice naszej szkoły to: Natalia Turek,Maja Buś, Julia Zięba, Weronika Bielawska, Natalia Kamińska, Gabriela Golec, Julia Urbańska, Alicja Błażej, Emilia Banaś, Martyna Niewola, Elżbieta Smoter, Aleksandra Szczerba,Alicja Błażej.

Szkoła nasza zajęła I miejsce za najliczniejszy udział Biegu Sokołów z okazji Święta Niepodległości. Michał Radzik I m. indywidualnie

I m. w Tarnowie w Turnieju Koszykówki chł. w ramach Igrzysk Dzieci

Skład drużyny: Jakub Kocan, Kacper Okoński, Aleksander Krukar, Jakub Olszówka, Michał Aksamit, Łukasz Radzik, Igor Bielko, Wiktor Wojtanowski, Tomasz Budzik, Mateusz Śmieszek, Adam Nowakowski.

III m. w Tarnowie w Turnieju Drużynowym w Szachach w ramach IMS

W skład drużyny weszli: Maja Jaszowska, Alicja Świętek, Kacper Węgrecki, Mateusz Węgrecki w rezerwie Filip Maziarka.

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mistrzostwach Tarnowa w pływaniu indywidualnym:

I m. Antoni Koćwin,

III m. Gabriela Klimek

IV m. Szymon Nowak

V m. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w turnieju o Mistrzostwo Tarnowa     w Piłce Koszykowej dziewcząt.

II m. w etapie rejonowym w Turnieju Koszykówki chł. w ramach Igrzysk Dzieci

Skład drużyny: Jakub Kocan, Kacper Okoński, Aleksander Krukar, Jakub Olszówka, Michał Aksamit, Łukasz Radzik, Igor Bielko, Wiktor Wojtanowski, Tomasz Budzik, Mateusz Śmieszek, Adam Nowakowski.

III m. Maja Jaszowska w Zawodach Szachowych o Puchar Dyrektora ZSzT.

I m. w Tarnowie w ramach Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt. Skład drużyny: Natalia Turek, Maja Buś, Julia Zięba, Weronika Bielawska, Emilia Barnaś, Gabriela Golec, Natalia Kamińska, Alicja Błażej, Aleksandra Szczerba, Martyna Wieciechowska, Julia Urbańska.

II m. w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt.  Skład drużyny: Natalia Turek, Maja Buś, Julia Zięba, Weronika Bielawska, Emilia Barnaś, Gabriela Golec, Alicja Błażej, Aleksandra Szczerba, Martyna Wieciechowska, Julia Urbańska.

II m. w IV Turnieju z Mini Piłki Koszykowej Dz. o Puchar Prezydenta Tarnowa. Skład drużyny Gabriela Golec, Weronika Bielawska, Zofia Chrupek, Julia Urbańska, Natalia Bibro, Oliwia Augustyn, Katarzyna Malig.

II m. w V Turnieju z Mini Piłki Koszykowej Dz. o Puchar Prezydenta Tarnowa. Skład drużyny Gabriela Golec, Weronika Bielawska, Zofia Chrupek, Julia Urbańska, Natalia Bibro, Oliwia Augustyn, Katarzyna Malig.

I m. w VI  Turnieju z Mini Piłki Koszykowej Dz. o Puchar Prezydenta Tarnowa. Skład drużyny Gabriela Golec, Weronika Bielawska, Zofia Chrupek, Julia Urbańska, Natalia Bibro, Oliwia Augustyn, Katarzyna Malig, Julia Wójcik.

III m. w VII Turnieju z Mini Piłki Koszykowej Dz o Puchar Prezydenta Tarnowa Skład drużyny Gabriela Golec, Weronika Bielawska, Zofia Chrupek, Julia Urbańska, Natalia Bibro, Oliwia Augustyn, Katarzyna Malig, Julia Wójcik, Zofia Franczyk.

I m. w Tarnowie w ramach Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej „czwórek” Dz. Skład drużyny: Weronika Korczak, Natalia Kamińska, Natalia Wróbel, Magdalena Kawik, Maja Ukalska, Martyna Wieciechowska, Julia Michałek, Aleksandra Szczerba.

I m. w rejonie w ramach Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej „czwórek” Dz.  Skład drużyny: Weronika Korczak, Natalia Kamińska, Natalia Wróbel, Magdalena Kawik, Maja Ukalska, Martyna Wieciechowska, Julia Michałek, Aleksandra Szczerba.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Creative Image Slider

35,10,0,50,1
25,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona