Osiągnięcia sportowe 19/20

pucharOsiągnięcia sportowe uczniów naszej Szkoły
w roku szkolnym
2018/2019

 

I miejsce w Jesiennych Biegach Sztafetowych dla klas IV-VI. dziewcząt

Skład drużyny: Julia Urbańska, Weronika Korczak, Elżbieta Smoter, Emilia Barnaś, Magdalena Kawik, Izabela Szmigielska, Aleksandra Szczerba i Zofia Serek.

II miejsce w Jesiennych Biegach Sztafetowych dla klas IV-VI. chłopców

Skład drużyny: Łukasz Radzik, Bartosz Senderak, Wiktor Wojtanowski, Kacper Okoński, Piotr Maziarka, Szymon Furmaga, Oliwier Patyk, Igor Bielko, Mateusz Śmieszek.

III miejsce w Jesiennych Biegach Sztafetowych dla klas VII- VIII.

Skład drużyny: Gabriela Klimek, Karolina Korcyl, Emilia Motyka, Katarzyna Mogilska, Maja Galbarczyk, Emilia Bartoszek, Ilona Bąk oraz Ewa Więcek. 

Nasza szkoła startowała w II edycji Turnieju o Puchar Prezydenta Tarnowa       w Koszykówce dziewcząt edycja ta składała się z trzech turniejów, w każdym z nich zajęliśmy II miejsce. Uczennice naszej szkoły to: Natalia Turek,Maja Buś, Julia Zięba, Weronika Bielawska, Natalia Kamińska, Gabriela Golec, Julia Urbańska, Alicja Błażej, Emilia Banaś, Martyna Niewola, Elżbieta Smoter, Aleksandra Szczerba,Alicja Błażej.

Szkoła nasza zajęła I miejsce za najliczniejszy udział Biegu Sokołów z okazji Święta Niepodległości. Michał Radzik I m. indywidualnie

I m. w Tarnowie w Turnieju Koszykówki chł. w ramach Igrzysk Dzieci

Skład drużyny: Jakub Kocan, Kacper Okoński, Aleksander Krukar, Jakub Olszówka, Michał Aksamit, Łukasz Radzik, Igor Bielko, Wiktor Wojtanowski, Tomasz Budzik, Mateusz Śmieszek, Adam Nowakowski.

III m. w Tarnowie w Turnieju Drużynowym w Szachach w ramach IMS

W skład drużyny weszli: Maja Jaszowska, Alicja Świętek, Kacper Węgrecki, Mateusz Węgrecki w rezerwie Filip Maziarka.

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mistrzostwach Tarnowa w pływaniu indywidualnym:

I m. Antoni Koćwin,

III m. Gabriela Klimek

IV m. Szymon Nowak

V m. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w turnieju o Mistrzostwo Tarnowa     w Piłce Koszykowej dziewcząt.

II m. w etapie rejonowym w Turnieju Koszykówki chł. w ramach Igrzysk Dzieci

Skład drużyny: Jakub Kocan, Kacper Okoński, Aleksander Krukar, Jakub Olszówka, Michał Aksamit, Łukasz Radzik, Igor Bielko, Wiktor Wojtanowski, Tomasz Budzik, Mateusz Śmieszek, Adam Nowakowski.

III m. Maja Jaszowska w Zawodach Szachowych o Puchar Dyrektora ZSzT.

I m. w Tarnowie w ramach Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt. Skład drużyny: Natalia Turek, Maja Buś, Julia Zięba, Weronika Bielawska, Emilia Barnaś, Gabriela Golec, Natalia Kamińska, Alicja Błażej, Aleksandra Szczerba, Martyna Wieciechowska, Julia Urbańska.

II m. w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w Mini Piłce Koszykowej Dziewcząt.  Skład drużyny: Natalia Turek, Maja Buś, Julia Zięba, Weronika Bielawska, Emilia Barnaś, Gabriela Golec, Alicja Błażej, Aleksandra Szczerba, Martyna Wieciechowska, Julia Urbańska.

II m. w IV Turnieju z Mini Piłki Koszykowej Dz. o Puchar Prezydenta Tarnowa. Skład drużyny Gabriela Golec, Weronika Bielawska, Zofia Chrupek, Julia Urbańska, Natalia Bibro, Oliwia Augustyn, Katarzyna Malig.

II m. w V Turnieju z Mini Piłki Koszykowej Dz. o Puchar Prezydenta Tarnowa. Skład drużyny Gabriela Golec, Weronika Bielawska, Zofia Chrupek, Julia Urbańska, Natalia Bibro, Oliwia Augustyn, Katarzyna Malig.

I m. w VI  Turnieju z Mini Piłki Koszykowej Dz. o Puchar Prezydenta Tarnowa. Skład drużyny Gabriela Golec, Weronika Bielawska, Zofia Chrupek, Julia Urbańska, Natalia Bibro, Oliwia Augustyn, Katarzyna Malig, Julia Wójcik.

III m. w VII Turnieju z Mini Piłki Koszykowej Dz o Puchar Prezydenta Tarnowa Skład drużyny Gabriela Golec, Weronika Bielawska, Zofia Chrupek, Julia Urbańska, Natalia Bibro, Oliwia Augustyn, Katarzyna Malig, Julia Wójcik, Zofia Franczyk.

I m. w Tarnowie w ramach Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej „czwórek” Dz. Skład drużyny: Weronika Korczak, Natalia Kamińska, Natalia Wróbel, Magdalena Kawik, Maja Ukalska, Martyna Wieciechowska, Julia Michałek, Aleksandra Szczerba.

I m. w rejonie w ramach Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej „czwórek” Dz.  Skład drużyny: Weronika Korczak, Natalia Kamińska, Natalia Wróbel, Magdalena Kawik, Maja Ukalska, Martyna Wieciechowska, Julia Michałek, Aleksandra Szczerba.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów