Niech się szczęści!

dn19 006Pod takim hasłem 14 października 2019 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

To najważniejszy dzień w roku dla całej oświatowej społeczności. Pan Jakub Patuła wręczył kilkunastu nauczycielom Nagrody Dyrektora. Następnie uczniowie zaprezentowali wzruszającą część artystyczną, w której dominowały podziękowania i serdeczności kierowane w stronę pedagogów. Gorące życzenia składały cztery pory roku, by od każdej z nich nauczyciele otrzymali wszystko, co najlepsze. Pięknym słowom towarzyszyła w tle muzyka Vivaldiego i bardzo sugestywna dekoracja pani Agnieszki Szułakiewicz. Całość przygotowały panie Stanisława Rakoczy i Agnieszka Dworzak-Soboń. Pozostaje mieć nadzieję, że przynajmniej część wyśpiewanych i wygłoszonych serdeczności się spełni. Po prostu – niech się szczęści!