„JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI…”

slub29 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość „Pasowania na uczniów” dzieci z klas I. Uczniów do ślubowania przygotowywały wychowawczynie; pani Renata Habel, Krystyna Jarek, Wioletta Grzywa i Małgorzata Sroka.

To był bardzo ważny dzień dla uczniów klas pierwszych. Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego ucznia moment, uczniowie klas I zaprezentowali swoje umiejętności w pięknym programie artystycznym, oklaskiwanym przez przybyłych na uroczystość rodziców i gości. Po burzy oklasków, w odświętnych strojach, pierwszoklasiści błysnęli talentem. Znajomość przepisów ruchu drogowego, pięknie zaśpiewane piosenki, tańce, aktorskie wykonanie scenek z życia szkoły były dowodem, że dzieci są gotowe, aby przyjąć je do grona społeczności  szkolnej. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed biało – czerwoną flagą pierwszoklasiści ślubowali; być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Z okazji tej uroczystości pani wicedyrektor Małgorzata Reichert wręczyła uczniom dyplomy oraz piękne książki. Następnie wszyscy pierwszoklasiści otrzymali gratulacje i upominki od rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!