Klasa I C na wycieczce edukacyjnej.

1Dnia 13.01.2020 r. klasa I C pod opieką wychowawczyni p. Małgorzaty Sroki odbyła interesującą wycieczkę edukacyjną do ,,Galerii Panorama ‘’. Były to lekcje muzealne poświęcone tarnowskim legendom.

W trakcie zajęć dzieci wysłuchały legend dotyczących założenia miasta Tarnowa i jego najważniejszych symboli. Legendy uzupełnione zostały prezentacją multimedialną na temat początków naszego , pięknego miasta . Następnie uczniowie  wzięli  udział w zabawie związanej z tematem lekcji polegającej na dopasowywaniu przedmiotów, które pojawiły się w opowieściach o Tarnowie  do odpowiednich legend. Na zakończenie dzieci  wykonały pamiątkową, piękną bransoletkę z napisem ,,Tarnów’’. Zadowolone i wzbogacone o dodatkową wiedzę o naszym mieście  wróciły do szkoły.