Zabawa karnawałowa w klasie I C

1 to jako pierwszeKarnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie klasy I C niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę.

14 stycznia br. odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I i II. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną serpentynami i balonami. W szkole zaroiło się od Spidermanów, policjantów, strażaków, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… były wróżki, księżniczki, króliczki, rycerze, diabły, pszczółki i inne stwory… Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom,  rodzicom i nauczycielom. . W czasie zabawy  uczniowie mogli skosztować pyszności przygotowanych przez rodziców. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc  w zabawach prowadzonych przez wspaniałych wodzirejów. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczestnicy z żalem opuszczali salę gimnastyczną. Bal umożliwił dzieciom ,rodzicom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Creative Image Slider

35,10,0,50,1
25,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
0,2,1,0,2,40,15,5,2,1,0,20,0,1
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona
Dzień Patrona