Zabawa karnawałowa w klasie I C

1 to jako pierwszeKarnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie klasy I C niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę.

14 stycznia br. odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I i II. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową, pięknie udekorowaną serpentynami i balonami. W szkole zaroiło się od Spidermanów, policjantów, strażaków, piratów, rycerzy, kowbojów rodem z Dzikiego Zachodu, klaunów, czarodziejów… były wróżki, księżniczki, króliczki, rycerze, diabły, pszczółki i inne stwory… Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom,  rodzicom i nauczycielom. . W czasie zabawy  uczniowie mogli skosztować pyszności przygotowanych przez rodziców. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc  w zabawach prowadzonych przez wspaniałych wodzirejów. Kiedy czas zabawy dobiegł końca uczestnicy z żalem opuszczali salę gimnastyczną. Bal umożliwił dzieciom ,rodzicom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!