Biały Dunajec i Zakopane

zakop 005W dniach 8-10 stycznia 2020r. uczniowie z klas 2c, 2d, oraz przedstawiciele z klas 3c, 3d, 4b i 5e wraz z wychowawcami uczestniczyli w 3 dniowej wycieczce

do Białego Dunajca i Zakopanego. Gościliśmy w pokojach "U Topora", gdzie niczego Nam nie brakowało. Każdego dnia na dzieci czekało sporo atrakcji, a miło spędzony czas  integrował grupę. W programie m.in. kulig, planowaną naukę jazdy na nartach (z przyczyny złych warunków atmosferycznych) zastąpiono zajęciami na Termach w Szaflarach, dyskoteka, zwiedzanie i warsztaty w Muzeum Oscypka w Zakopanem, Wielka Krokiew, Krupówki i zakup pamiątek. Nie zabrakło też czasu na wspólne gry i zabawy na śniegu podczas poznawania okolicy.

Organizator A. Dworzak -Soboń dziękuje Nauczycielom: K. Falkowskiej, M. Surman, M. Tomasiewicz, J. Baran oraz Rodzicom za pomoc przy realizacji programu i sprawowaniu opieki nad wychowankami. Podziękowania dla firmy LUDWIK i Pana Sławka za przewóz i zaangażowanie, które dodając do całości pobytu tworzyło wspaniałą  i niepowtarzalną atmosferę całej wycieczki.