Zebranie rodziców klas pierwszych!

boys

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci przyjętych do pierwszych klas w Szkole Podstawowej nr 9 im. Orląt Lwowskich w Tarnowie w roku szkolnym 2020/2021 na zebranie z Wychowawcą klasy.
Spotkania odbędą się według następującego harmonogramu:

  • 25.08.2020 r. (wtorek) godz. 17.00 klasa I b – wychowawca Pani J. Baran – świetlica
  • 26.08.2020 r. (środa) godz. 16.00 klasa I d – wychowawca Pani E. Wojdak - świetlica
  • 26.08.2020 r. (środa) godz. 17.00 klasa I a – wychowawca Pani I. Poręba i M. Charchut - świetlica
  • 27.08.2020 r. (czwartek ) godz. 17.00 klasa I c – wychowawca Pani D. Grabowska - świetlica

W związku z sytuacją pandemii, z zaleceniami i wytycznymi MEN, Ministerstwa Zdrowia oraz GiS prosimy aby na zebranie związane z nowym rokiem szkolnym przybył tylko 1 rodzic lub opiekun dziecka - przyszłego ucznia naszej szkoły.

Prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci na zebranie. Przed wejściem do szkoły należy przestrzegać wszelkich środków ostrożności tj. konieczność posiadania maseczek oraz zachowanie odległości co najmniej 1,5 m. Bezwzględnie przy każdym wejściu do szkoły, każda osoba ma obowiązek dezynfekcji rąk.

Z poważaniem

Dyrekcja Szkoły