Wycieczka do Lublina i Kazimierza Dolnego

771px Lublin zamek 2009Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów (klasy 5-8) do udziału w szkolnej wycieczce historycznej do Lublina i Kazimierza Dolnego w dnu 29.04.2022. Poniżej przedstawiamy program wycieczki:

Wyjazd spod szkoły o godzinie 6.00

Lublin, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Stare Miasto, katedra, trybunał koronny, wzgórze zamkowe z kaplicą św. Trójcy i wejściem na wieżę, z której będzie można obejrzeć panoramę Lublina.

Godzinna przerwa na posiłek we własnym zakresie.

Kazimierz Dolny, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: spichrze, rynek i kościół parafialny z najstarszymi organami w Polsce oraz wejście na Górę Trzech Krzyży, z której rozciąga się piekny widok na miasto.

Powrót do domu około godziny 20.00

Ze względu na trudy wyjazdu w wycieczce mogą uczestniczyć uczniowie klas 5 i starszych.

Koszt wycieczki 100 zł., zapisy przyjmuje Pan Marek Sztorc

Do pobrania:

zgoda na udział w wycieczce do Lublina i Kazimierza Dolnego

Lublin

771px Lublin zamek 2009     Lublin Stare Miasto Brama Krakowska i Plac Łokietka 2009 06 12

Kazimierz Dolny

640px Widok Kazimierz Dolny    Kościół par. p.w. śś. Jana Chrzciciela i Bartłomieja nr5 e83